Loading...
 • Dünya standardı:
  7LS ROT BALANS LASTİK
  Detaylar
 • 7LS ROT BALANS Lastik Satış Servis Her Marka Lastik Yeni veya Çıkma Bulunur
  Detaylar
 • Launch Euro Pro4
  Arıza Tesbit 7LS Tanıtma Sıfırlama
  Detaylar

Dünya standardı:
7LS ROT BALANS LASTİK
Detaylar
 • 7LS ROT BALANS Lastik Satış Servis Her Marka Lastik Yeni veya Çıkma Bulunur
  Detaylar
 • Launch Euro Pro4
  Arıza Tesbit 7LS Tanıtma Sıfırlama
  Detaylar
 • 7LS BLOG MAKALE YAZILAR

  Blog Müşterimi Eşkiyamı


  Makale

  Tarihi olaylar


  Dükkan açıkmı?:

  Virüs tedbiri olarak fiziki dükkan kapımız örtülü yani işe kapalı değiliz dükkanın içindeyiz öncellikle günün her saati Facebook Whatsapp Twitter da mesaj yollarından biri ile iletişim kullanıyoruz iş detaylarını yazıyoruz anlaşırsak kapımızı açıp arabanızı içeri alıp işi yapıyoruz gündüz erken saatlerde Telefonada bakabiliyoruz, bunun dışında yüzyüze yok lütfen ürün görme bakma bilgi almayı web sitelerine bakarak yapınız yüzyüze değil virüs ölümcül Türkiyede her gün 70 civarı Dünyada 7000 insanımız boşu boşuna ölüyor, her konuda bütün bilgiler çıkma olsun yeni olsun satılık ürünlerimiz fazlaca resimleri ve detaylı bilgileri ile sitemizde videolarımızda var soracak bir şey yok, sadece almaya gelin.

  Banka adına sizi arayanlar:

  +902129312925 link proğram kurdurup özel bilgilerinizi size girdirerek banka hesabınızı boşaltacaklar

  Google adına sizi arayanlaver:

  Googleden arıyoruz firma bilgileriniz silinecektir silinmesini istemiyorsanız 1 tuşuna basın şuna basın bunu yapın veya şu kadar para havale kontür cebe bankaya epay a yollayın gibi isteği ile arandım ve kapattım 2 saat sonra başka no ile gene aradılar aynı şeyleri söylediler kapatın konuşmayın dolandırıcılar bunlar, Google nin bunlarla alakası yok, silemezler korkmayın, arayan nolar ilki, artı ve 9 başında 08502751176 sonra arayan aynı şeyi söyledi 08502751683 iki gün sonra 08502751573 gene 08504730953 08502751005 08504730942 aylardır her gün peş peşe aradılar sabah 8.30 da başlıyorlar aramaya, google aramaz, bunlar terör destekcileri dolandırıcılardır, dönüşümlü olarak her gün tüm numaralarından aramaya devam ettiler, Türkiye savcılarına şikayet ediyorum sizde şikayet edin, hepsini engelledik bir hafta oldu bilgilerimiz filan silinmedi, Facebook İnstagram Twitter Youtube Google ve diğerler sitelerdende aradıklarını söyleyebilirler dedikleri tuşa bastığınızda dolandırılmanıza onay vermiş oluyorsunuz, ya faturanıza ödeme yansıyacak ya kontürünüz gidecek, yada banka işlemine onay vermiş oluyorsunuz hesabınız uçacak, basmayın çok dinlemeden kapatın ve engel atın rahatsız edilmeyin. Telefon ile işlem iş yapmak artık çok ilkel çok eskidendi 100 yıl öncesinde başlamıştı ama artık Google ve diğer sitelerin tümü her işlemi web sitesi üzerinden online yazarak gerçekleştiriyor. siteninde gerçek URL yani web adresi olmasına dikkat edin harf hatası yapmayın sahte site olması durumu ile dolandırıcılar taklit site yaparak soygun gerçekleştiriyor. www.google.com orjinal sitedir bu alan adı domainde farklı harf karakter görmeniz halinde oraya giriş yapmayın, alan adı doğru ise alt alanadı subdomain, veya adı devamına gelen uzantılardaki harflerde dolandırıcılık sorun olamaz, kendiniz gerçek siteyi açarak doğru bildiğiniz gibi giriş yapın. Sosyal paylaşımdaki banka ilanına reklamına şüphe ile bakın, eğer işlem yapmak istiyorsanız ilgili linki yani web adresi satırdan komle kopayala not defterine veya whatsapp gibi bir yazı yerine yapıştır ve tıklamadan harfleri incele ana alan adı, yani domainde yanlış bir karakter harf rakam görüyorsanız asla tıklamayın orjinal site adıyla kıyaslayın karşılaştırın, sahte sitedir dolandırıcıdır sizden şifreniz dahil bilgilerinizi alacak hesabınızı boşaltacaktır. Sahtekarlar yüzündende webden uzaklaşmayın, ödeme kişisel üyelik bilgileri şifre istemeyen hiç bir site isteyende bilindik sitelerde zaten hiç bir zarar vermesi mümkün değildir. lütfen ürün görme bakma bilgi almayı web sitelerine bakarak yapınız yüzyüze değil virüs ölümcül Türkiyede her gün 70 civarı Dünyada 7000 insanımız boşu boşuna ölüyor

  Sosyal Paylaşım siteleri Devletmi:

  Facebook İnstagram Twitter Youtube Google ve diğerleri, devlet değildir olamazlar, bu siteler üzerine veri yükleme kardeşim, yüklediğin veride altın madeni değil sıradan şeyler bu veriler üzerinden sitelerin devlet olması kazanç sağlaması kişileri etki altına alması imkansızdır. Tamam bu siteler çok izlenen kişilere istemeleri halinde maaş ücret dağıtıyor bu kazancı kaybetmek istemeyen kişiler sitelerin her emrine girebilir veya red eder, ben olsam red ederim yanlış bir iş istiyorsa hayır derim, bu durumda siteler devlet değil olamaz, kişilerin tanıtım paylaşım arkadaş müşteri arayışlarına yardımcı olmaktadırlar. Elbetteki sitelerin tarafsız olması beklenemez Din Siyasi Görüş konularında kendi görüşlerinin yayılmasını öneriyorlar, mesela kilise çektiysen video içinde görünüyosa, büyük site firma sahiplerini kahraman gösteren içerik yapanları bunu önerilenler listesine koyuyor ve bu hesaplar anormal hit yapıyor ve para kazanıyor niye çünkü site hristiyan ve misyoner ve emperyalizmini yayıyor. Facebook dolandırıcı siteyi önce inceleyip sonra reklamını yayınlayabilir ama yapmıyor direk yayınlıyor, belkide kendisine ait yoksa Dünyanın en zengini nasıl oluyor, Dünyaynın en çok çalanı en zengini olabilir teorik olarak

  Dükkandayız Telefonla Konuşarak Veya İnternetden Mesajlaşarak
  Anlaşırsak Açıyoruz İş Alıyoruz Başka Türlü Açmıyoruz

  Arabanın altına girme:

  Tamirciden çıkmış rot ayarı yaparken, arabanın altına bir bakayım neler değişmiş yapılmışmı yapılmamışmı olmuşmu olmamışmı yağ kaçağı başka sorunlar varmı yokmu bakıyor, yahu kardeş tamircinin orada baksaydın, diyelimki bir eksik var orada ya ücreti keser ya yeniden yaptırırdın şimdi niye benim dükkanı meşgül ediyorsun başka işlerimde sırada bekliyor, saat dakika üzerinden ücret alıyorum üç kuruşluk iş yapıyoruz giren araba çıkmak bilmiyo adamın ne kadar araba altında eksiği varsa hepsini fiyata dahil tesbit etmeye veya bedavaya yaptırmaya zamanı uzattıkca uzatmaya çalışıyor, olmaz kardeş olmaz, tamirciye ait işleri tamircide bak ve orada çöz, değilse ayrıca ücretli ben bakım ve parça değişim yapıyorum sende servis kirası ödersen bakarsın veya takarsın.

  Corona korona virüs covid-19:

  Corona korona virüs covid-19 farkında olmadan taşıyabilir bulaştırabilirsiniz bu nedenle mesafeli uzakdan konuşun 3 metre iyi, adamın ağzına girmeye gerek yok başkalarının hayatına mal oluyorsa buna dikat etmemekde eşkiyalık cahillik hapşırman geldi yönünü öbür tarafa çevir uzaklaş hapşır kolunun içine, adamın yüzüne değil. Telefondan konuşarak veya Whatsapp yazışarak tartış fiyat vereceksen sor tercihimiz. Sadece iş yaptırmak alım satım yapacaksanız gelin. evde canım canım sıkıldı kafanı ütülemeye geldim tarzında çok gereksiz gelen var arkandan küfürü yiyorsun bilgiyi google yandexe sor dedik.

  Yerli Oto

  Yabancı otolar ve parçaları için lisans hakkı parası ödeniyor, araba ve parça için önce Alman Fransız İngilize öpülüyosun, yerli otoda araba ve parçası daha ucuza gelecek.

  Sigaranın HARAMLIĞI!

  Sigaranın haramlığını 10 yıldır dünya alimleri ilan etti, sohbetlerde bizim ülkedeki hocalar tvde milyonlara karşı haram diyemem demesine çok şaşırdım, sağlık tıb bilginiz olmayabilir, bikaç dokdorla çalışın sorun, bu sigara ne kadar zararlıdır, müslüman olsun olmasın bütün dokdorlar proflar: sigara her hastalığın baş nedenidir, çok zararlıdır diyorlar, siz bunları hiç duymuyormusunuz ey hoca, müslümanların çocukları gençleri hepsi bu sigara pençesindedirler, sizde kıvırırsanız haram demezseniz, sizden fetva alırlarsa, bu felaket sürer gider. siyasetcilerden daha siyasi davranıp ardınızda kalabalıklar cemaatler çok olsun nefslerine hoş gelmeyen yasaklardan bahsetmeyeyim derseniz, Allahın soracağı hesabıda unutmayın. Bilim imkanlarında bazı maddelerin sağlığa zararı sonradan anlaşıldı, ve bazı maddeler peygamberden sonra kullanılmaya başlandı, bunların durumlarını eski kaynaklarla çözmezsiniz. bugünün bilim adamı prof dokdorlarla incelersiniz doğru sonucu fetvayı bu şekilde bulursunuz. Yemin ediyorum her yerde, caminin içi hariç, namaz biter bitmez, daha kapının içinde sigaralar yakılıyor, bizler dümanlarda boğuluyoruz caminin kapısında oluyor bu, bu sigara haramı üzerinde dokdorlarla çalışmalı hoca haram demeli, biz on sene önceden duyduk, tüm dünya alimleri haram dedi. CAMİNİN AVLUSUNDA KAPISINDA SİGARA İÇEN MÜSLÜMANLAR YÜZÜNDEN CAMİDENDE SOĞUDUM. SİGARA HARAM. Önemli olan müslümanların sağlıklı ve çok yaşaması. derdi veren Allah dermanıda verdi SİGARAYI KARABAŞ OTUYLA BIRAKMAK KOLAY . Kullanımı : bir tutam kabaş çiçeğini 10 dk kaynat, ılısın sigara içme isteği geldikce bir yudum al ağzında tut yavaş iç, karanfilde etkilidir, böylece bırakılabiliyor.

  Faizmi Karpayımı

  Gariban vatandaş yıllarca çalışıp biriktirdiği yevmiyesi parasını evinde tutup hırsızamı kaptırsın, devlet veya özel bankaya koyup faiz dedikleri aylık yıllık ilave getiriyemi yatırsın. bankanın verdiği faiz getirisi enflasyon kaybı paranın değerinin düşüşü gibi aşınmalardan tam kurtarmıyor bile, burada verilen faizin, 1400 sene önceki cahiliye döneminde arabistandaki islam düşmanı eşkiya ebucehil abbas çetelerinin halka verdikleri fahiş faizlerle aynımıdır, değildir. bilimsel olarak bu konular araştırılmalıdır, müslüman ekonomistlerin üzerinde çalışması gerekir bu doğrultuda hocaların fetva yayınlaması gerekir. Genel fetva haramlığı yönünde ne yapsın gariban vatandaşım, efendim faize koymasın parasına altın pırlanta ziynet alsın işte başka bir mala dolara dövize yatırsın, anlamadığı bir iş ve mala nasıl yatıracak başdan zararı kabullenmekdir, buradayanlışlık var, her geçen zaman döviz ziynet altın anormal yüksek değere koşuyor, emekler paralar eriyor, altın ve ziynete aşırı talepden kaynaklanıyor, müslümanların parası ekonomik olarak bankadan uzak tutuluyor. Faizsiz finansı önerenlere, bu finanslarda topladıkları parayı her gece ingiltere borsa ve bankalarına gecelik faizle yatırdıklarına göre, faizli bankalarla aynı ortamlarda çalışıyorlar, vatandaşa karpayı dedikleri getiriyi faizlinin yarısı kadar veriyor, vatandaşın parası daha çok eriyor, geçen yıllarda batan ihlas finansında 16 yıldır vatandaşa parasını ödememesine dikkat etmeli. Faiz olması için paranın olduğundan fazla değer kazandırmak ve yüksek getiri sağlaması gibi durumlar olması lazım. Eğer para faiz getirisiyle kendi değerini koruyamıyorsa, kazanç sağlamak mümkün olmuyorsa, faizlik durumu gerçekleşmez. Elektirik su belediye faturalarında geciktiğinde ödenen faiz, gecikme zammı, bu oranlarda kalması durumunda mevduatında haram faiz kapsamına giremeyeceğini gösterir, yoksa bütün Elektirik su belediye devlet vergileri ile haramın merkezinde olurdu. Büyük şirketler belediyeler devletler alır zorunlu verirsin, vatandaş paranın farkını almaya geldiğinde haram alma denebilirmi, denemez. Faiz şüphesi kalmasın dendiğinde alınan faiz tutarı , vergi ödemeleri ceza ödemeleri gibi farklı şekillerdede harcanabilir. Faiz almam deyip bu getiriyi bankaya bırkmak doğru değildir, zengin bankanın daha zengin olmasına, ihtiyaç sahibi mudinin bu tutarı farklı şekillerdede olsa kullanabilmesine izin vardır. Bankadan faizle borçlanmak haramdır. çünki banka yüksek oranda faizi fakir vatandaşa yüklemektedir, bu yükü kaldıramayan vatandaş ödeyemeyecek ve ipotek olan emlakınıda kaybedebilecek. Bankaya para faizle yatırmak farklıdır, mevduat faizinin daha düşük oranlarla verilmesi, bankanın güçlü zengin olup bu işlemden ezilmemesi gibi nedenlerledir.

  Ideas and concepts

  Optimised for speed

  Designs & interfaces

  Highly customizable

  Coding & development

  Features & plugins

  Responsive design

  support


  Yorumlar

  7LS Aslan Ustanın müşterileri iş hakkında yorumlarda bulundular.
  MEMMUN OLDUM

  İŞDEN ÇOK MEMMUN OLDUM.

  Hamdi Eker
  Lastik Değişim Balan Yaptırdı
  düzeldi

  ayar çok iyi oldu düzeldi.

  Tuğba Yılmaz
  Rot Balans Yaptırdı
  Harika

  sorun çözüldü.

  Zeki Çetin
  Arıza Tesbiti Bulundu
  Teşekkürler

  ÖNERİRİM İŞCİLİK İYİ.

  Selami Karadayı
  Lastik Aldı
  • Her Marka Ebat Yeni Lastiği Sizin İçin Kısa Sürede Getirtiyoruz
   7LS
   7LS
  • 2. El Çıkma çok sağlam uygun fiyata lastiklerde bazı ebatlar var resim fiyat bilgileri sayfamızda yüklü
   7LS
   7LS
  • Rot Balans ayarını Dünyanın en iyi cihazlarını kullanarak yapan Dünyanın en iyi ustası bizde var
   7LS
   7LS

  Sitemize Reklam Verin

  Çıkma 2. El Lastik

  Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.

  Çıkma 2. El Lastik

  Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.

  Sultanbeyli İstanbul

  Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.


  Servisimizde Avrupa Alman teknolojisi Beissbarth MS 630 Lastik jant değitirici tam otomatik makina ile lastiği jantı çizmeden bozmadan hızlı sökme takma yapıyoruz, runflat lastik başka makinada sökülmez.

  Lastik ve Jantlarınızın Bozulmasını İstemiyorsanız Lastik Jant Değişme Tamir Sayfamızı Mutlaka Okuyunuz


  Lastiklerinizin Aşınmasını Yemesini İstemiyorsanız Rot Balans Sayfamızı Mutlaka Okuyunuz


  7LS ASLAN ROT BALANS

  Yayınladığımız Saatler Arası Çalışırız Sağa Sola Sormayın Yanlış Söyler Kapı Açık İtiniz Usta İçerde

  Otosanayi Sit. 2.S No 34 Sultanbeyli İstanbul

  Telefon Whatsapp 0535 250 10 50 E-posta mail@7ls.org

  E-Posta: mail at 7ls.org

 • Fren Balata
 • Makale
 • 2.EL LASTİK
 • Autocom Delphi
 • Videolarımız
 • FALİYETLERİMİZ
  Konular
  • Post Thumbnail
  • Post Thumbnail
   Öncelikle

  • Hankook
  • Nokian
  • Far