Loading...
 • Dünya standardı:
  7LS ROT BALANS LASTİK
  Detaylar
 • 7LS ROT BALANS Lastik Satış Servis Her Marka Lastik Yeni veya Çıkma Bulunur
  Detaylar
 • Launch Euro Pro4
  Arıza Tesbit 7LS Tanıtma Sıfırlama
  Detaylar

7LS ROT BALANS ASLAN HOŞGELDİNİZ

İşlerimizi sayfalarımızda yazdık


İşlerimizi sayfalarımızda yazdık farklı konuları bana sormayın. bu sebeple dükkan girişimde bekleme park yapmayın, git başka yere park et, sanayi dışına park et, Dükkan girişimde tamir yapan parça değiştiren bile var, Dükkanımı işimi kapatıyorsun, sen hakkımı çalıyosun seninde arabanı çalsınlar, Dükkanda çok karşılaştığım saygısızlıklar. Herkes böyle değil tabiki ama milletin yarısı aşağıdaki gibi. Sen lastikcisin başka iş yapamazsın, yaparım yetkili tamir servisciyim lastik rot balansdan başka diğer yaptığım ekipmanı cihazı anahtarları bizde mevcut sitemizde konu başlıklı işlerde var özellikle Çin İngiliz Japon ustalar oto servisde her işde çalışır ve yapar onun gibiyiz. bu gün Türkiyede Toyota Honda Kia oto servislerinde çalışanlar her konudaki işde çalışır yardım eder.


Talep ettiğin iş için ücret vermeyeceksen ustayı rahatsız etme, dükkanı meşgül etme


Ücretsiz hiç bir şey bizde yok, ücretsiz sanal proğramları indiriyosun, kullanıyosun, zannediyorsunki araba işlerinide ücretsiz yaptırırım, veya baktırırım, orda reklam amaçlı proğramı bir kere yapmış milyonlarca kişi indirir kullanır yapımcısı yorulmaz, yardım destek için arasan telefonda ücretli destek veriyor ama, kapısına gidip adamı meşgül edebiliyomusun, şu proğramın ayarını yapamadım sorun var bilgisayarımı getirdim ücretsiz bak arızasını çöz bul diyebiliyomusun ? hayır,


Şimdi sen oto servisi işgal etmişsin yarım saat arabamın altından başla üstünden bitir incele uğraş arızayı bul yaz bana ver ama ücret vermem diyosan bu olmaz, iş ne olursa olsun ister hava basmak ister arıza bakmak ustayı özel fiziki çalıştırmış oluyorsun ve bu bedava olmaz, yüzlerce kişinin gelip bedava ustayı mekanında çalıştırdığını düşün hiç adil ve mantıklı değil. bilgi destek konusunu sitemizdeki ilgili sayfalardan okuyabilirsiniz haricinde telefonda bilgi cevaplamıyoruz çok teknik konudur anlamanız zor anlatmaya zaman ayıramayız sadece işe zaman ayırabiliyoruz, sadece yazılı soruları cevaplıyorum, sohbet muhabbet lastiklerime bedava bak yok sadece iş yapabiliriz. USTA ÜCRETSİZ ZAMAN HARCAMAZ.


Google haritada kötü puan ve yorum veren, haklı bir nedeni yok, kendi bize mekanımızda saygısızlık yapıyor hırsını alamayıp Googlede kötü puan veriyor, yazıklar olsun sana ya, bidaha bu usta lazım olmayacakmı, ezberliyorum not alıyorum bu kişileri ve iş destek yapmıyorum, sadece tipimi beğenmedi, konuşmamı beğenmedi yalakalık yapmıyor, siber saldırı donanımhaber forumda siyasi tartışmadan sebep onlarca kişi yorumlara saldırdı kötü puan ekledi, yorumlar saldırıya açık işle alakası yok, haksız talebini kabul etmiyor, inanç, siyasi görüşleri farklı diye, haksız işle alakasız sebepler, tanımadığım hiç iş yapmadığımız benden genç birileri geldi hoşgeldiniz efendim demedin, bana efendim diyeceksin yoksa sana göstereceğim gününü dedi, ne gerek var böyle eziyetlere isteyen demez, firavun bile okadar baskı yapmıyordu, buyrun diyorum diyorum genelde, bir kaç iş yaparızda hürmetine taazim ikram hal hatır sohbet olabilir ayrı, malumdur lastikciler süreki soyuluyor, sık sık soygun saldırı teşebbüsü alıyoruz, bu durumda gelenlerin bir kısmıda hırsız eşkiya olabilir, ve ben bu hırsızlara eşkiyalara efendim diyemi hitap edeceğim asla!, kim geldi bilemeyiz o yüzden ortasını ifade ediyoruz, markete gidiyosunuz alışveriş yapıyosunuz kimse size hoşgeldiniz efendim diyormu, karşılama töreni yapıyomu, hayır


İş yaptırmaya getiriyosun, arabanın önünde arkasında bişey yok sorun yok diyorsun, nerden biliyosun biz bunu anlamak için yüz bin liralık cihazla ölçüm yapıyoruz bişey varmı yokmu kimse bilemez cihaz ölçer bilir, bu ölçüm için ücret alıyoruz.


Biz kimsenin işine karışmayızda ama herkes işimiz hakkında ders veriyor anlatıyor, anlatma bana kardeşim dinleyecek zamanım yok, işimi senden veya başkasından öğrenecek değilim, tamirci şu ücrete yaptığını söyledi, bedava bakarmış dedi, şunu dedi bunu kodu dedikodu, karışmasın işimize, sen değişecek parça listesini getir ben değişiyim ücret kazanayım, ücretli parça değiştiriyorum, ve ücretli öntakıma bakıyorum, işi yapan fiyatını işin detayını bilir çok biliyosa kendi yapsın, işi yapacak ustaya bana inanmıyor anlaşmıyor dedikoduya inanıyor.


Tamircisin 40 yıllık iş hayatımda ilkkez müşteri getirmişsin veya yollamışsın, hakkım olan ücretimi almama mani oluyorsun, başka yere abone olmuşsun onun düşük seviyesinde benden hizmet bekliyorsun olmaz, ikimizde esnafız, ben senin ücretine mani oluyomuyum, hayır, sende mani olma, karışma yahu, senin cebinden çıkmıyor ödemesi, ahlaksızlık işte, müşteriyi caydırıyor bırak gidelim diyor, sen böyle yaparsan bende sana müşteri yollamam. her şey karşılıklı. kendi iş kalitesi vasat yaramaz dükkanında 10 binliralık yatırım yok, bizim dükkanda 500 binliralık yatırım en iyi cihazlar var bizi yönetmeye kalkıyor ahlaksız tamirci, böyle bir tamirciyi yanına alıp veya arayıp onun talimatıyla hareket eden kişide onu kullanarak ücreti ödememek veya düşük ödemek gibi amacı var, bana geliyo 40 yapan var, kanıp yapsam, gene ona gidiyo 30 a yapan var bu sefer o hırslı müşteri kaybetmeyim mantığıyla kabul ediyo hatta biz 25 e yapalım diyor, sonra gene bana geliyor 20 ye yapan var yapsan gene ona gidiyor 15 e yapıyo sen daha aşağı yap bu böyle dibe kadar gidiyor, hatta, otobüs firmalarında çok bilinir herkes kullandığı için, birbirini batırana kadar bedavaya iş yaparlar taşırlar, millet iyi bir şey yapıldığını zanneder sevinirler aa ne güzel bedava iyi oldu derler, bedava sirke baldan tatlı, nerde bedava var millet oraya kuyruk oluyor, dayanamaz iflas eder kapatır bir firma, diğeride batmak üzeredir, biri battıkdan sonra birden eski fiyatın 20 katı zam yaparlar artık tekel olmuştur millet daha çok zarar eder, sonuç hüsran kaybediyosun kardeşim bu ahlaksızlara kanıp hakkını fiyatını düşürme, birbirini batırmaca o kazanmasın hatta yok olsun ölsün mantığı var, böyle bir şeye Allahın rızası olmaz, bırak oda kazansın, ortasını bulun sende iş yap oda yapsın, onunda dedesi kurtuluş savaşında bu vatanı savunmuştu, batırdığın adamında bakmakla yükümlü olduğu çocukları var boyunlarını büktün borçlu harçlı ödeyemeyecek bunalıma girecek intihar edecek katilde oldun, bu tür piyasayı manüple eden simsarlar bizi rahatsız etmesin.


Bir sanayi usta düşmanlığı körüklenmiş donanımhaber forum otomobilde konu halen tartışılıyor okudum yüzlerce kişi ustalara düşman olmuş, ustalar kul hakkı yiyomuş, bunun gibi tipler beni buluyor sanki savaşa çıkmışlar çok kişi geliyor saygısız saygısız konuşmalar davranışlarda bulunuyor, yahu kardeşim her usta aynı olurmu iyiside vardır, hem zarar gördüğününüz birilerinin hıncını masum bakasından çıkarmaya kalkmak adilmi ?


Yalanlara baş vurma, bende esnafım, şunu tanıyorum bunu tanıyorum ücret vermek istemiyor veya düşürüyor, hiç farketmez ne olursan kimi tanırsan tanı önemli değil, doğru tanışmak için kart vizitini ver işyerini işini vs detaylı anlat hiç olmazsa gerçekci tanışmaya çalış.


Ücreti konuşalım dedikmi, sen esnaf değilsin diyorlar, kandırılmaya dolandırılmaya müsait değilim evet esnaf köle manda ikinci sınıf vatandaş değilim en az senin kadar hür özgürüm


Bağırarak, veya yüksek sesle konuşma, şiddet tehlike tehdit yansıtıyorsun, anlaşamayız, işini yapmayız, rahatsız oluruz, bizde para herşey değildir, önce saygılı sakin ol !


İşyeri girişinde arabanı bekletme, fiyat sorup gideceksin girişi işgal edip uzun uzun bir sürü şey sorup zamanı alıyorsun, birde girişi kapama yakında müsait bir yere bırak arabanı !


Acaba bu ustamı değilmi işi biliyomu bilmiyomu diye 100 soruluk bir sınav hazırlamış peş peşe soruyor aldığı cevaba göre not veriyor işimi yaptırıyım veya yaptırmayım konusunda seçim için, peki sen bu işin uzmanımısın hayır. Bizim böyle saçmalıklara ayıracak zamanımız yok.


İşyeri girişinde arabayı bıraktı, yarım saat bizi meşgül etti olmadı, gitmiş sanayiyi komple dolaşıyor fiyat almaya vs, geldi işde yaptırmıyo arabayı götürüyo 1 saat geçti, başka müşteri alamadık işimize mani oldun arabayı başka bir kenara bıraksana !


Dükkanın önüne gelmiş araba içinde telefonda internetde araştırma yapıyor bekliyor bekliyor yarım saattir duruyor, git başka yerde yap araştırmanı, adamın işini kapatma vicdansız, sağa sola karşıya yanaş bari akılsız, kimse yokki gelen olursa çekerim diyor, sen girişde durduğun sürece gelemezler işi var meşgül zanneder giderler, yaptığınız her yanlışa insanların kalbinden tepki verdiğini Allaha havale ettiğini unutmayın.


Çocukları torunları getirme, tamir servisi çocuklar için tehliklidir, çocuk karşıtı değiliz ama, çocuk sabırsızdır, iş uzun sürebilir, ayar yaparken arabaya direksiyona arabaya dokunulmaması gerekiyor ama çocuklar kurcalıyor işi bozuyor, cihazları kurcalamaya başlıyor, zara verebiliyor, işi yaparken çocuklar işi bozabiliyorlar ! kendi çocuğunun yanında eşkiyalık yapan babaları gördüm kınıyorum o çocuğa kötü örnek oldun eşkiya yetiştirmeye çalışıyorsun ama büyüdüğünde sana eşkiyalık yapacak seni üzecek.


Ben şöyle gördüm böyle duydum iş hakkında rajon kesmek isteyenle işim olmaz, güncellenmeye açık ol farklı sistemler yapılar iş ve ustalar var farklı fikirlere tahammül et sakin ol işimin kuralını ben belirlerim usta olarak.


Ücretsiz Araba dükkana almıyoruz, ya ayar yaptıraksınız yada arıza baktıracaksınız, arıza tesbiti, bakma ücreti alıyoruz, ne olursa olsun ücret var, içeri arabayı alıp dükkanı meşgül edip, ben ücret ödemem dersen ALMA ARABANI DÜKKANA


Arabayla dükkana geri geri giriş yapılmaz yasak, egzoz zehirlemesi yapar. KAFADAN DÜZ GİRİŞ YAP


Arabanızda sigara içilmiş duman var ise dükkana girmeden önce dışarda tüm camları açın hava değişimi olsun zehir dükkana girmesin. ARABANI DIŞARDA HAVALANDIR


Dükkana hızlı giriş yapılmaz, rot kanalı üstünde hızlı kalkış ve fren yapılmaz, rot cihazına zarar verir, burası yol değil, arabanın altında makina var, yavaş yavaş kalk. verdiğin iş parası cihazı ödemez. ÇOK YAVAŞ SÜRÜŞ YAP


Rot kanalına giriş yapacaksınız camınızı açın kapalı tutmayın sizi yönlendirirken ustayı duymanız gerekecek
DÜKKANDA ARABA CAMINI AÇIK TUT KONTAK ANAHTARINI ÜZERİNDE BIRAK


Sokakta kontak anahtarı bırakanlar dükkanımız içinde anahtar bırakmıyor, anahtar üzerinde, kontak açık olacakki biz direksiyonu sağa sola çevirebilelim ayar iş yapabilelim.


Lakayt şekilde kanala yaklaşma, müzik radyo teyp cihazını kapat ustaya kulak ver ustanın yönlendirmesine göre yavaş yavaş ilerle, hem akü bitmeyecek hem ustayı duyman gerekecek.


CART el frenini rot kanalında çekme gerekmez boşda bırak, dağda bayırda çek sen el frenini.


Usta elfreni çekme diyor herkes çekip iniyor olmaz. az sağ yap sol yap diye yön veriyoruz, tam sağ tam sol yapıp kanaldan aşağı düşmeye çalışma !


az az milim milim usta dedikce çevir, kontak anahtarını çekip alıyor, sanki usta arabasını çalacak,


direksiyon kilitlenmesin ve çevirerek direksiyon turuna ve rot testi için kontak çeyrek açık kalacak,


tam değil torpido ışıkları yanmayacak, çünki torpido kontak ışığı uzunca açık kalırsa konjektör yanar,


açık ama bir tık geri alacaksın kontak anahtarını, arabayı rot kanalına yanaştırmanız işden fazla zaman alıyor bizim için iş ve zaman kaybıdır.


ROT KANALINDA EL FRENİ ÇEKME


SİGARAN YANIYORSA DIŞARDA BİTİR SONRA DÜKKANA GİR, Avucunun içine gizlemiş sigara dumanı içeriyi iyice basıyor bizi zehirliyor kanser ediyor !
DÜKKANA SİGARAYLA GİRME! girersen uyarı alırsın usta yanına gelmez bu nedenle. Sigara dumanındaki 40 çeşit zehir günlerce ortam havasında asılı kalmaktadır.


Sigarayı görmek değil sorun, zehirli dumanı kokusu çok kötü, sigarayı dışarda ciğerine çekip çekip içeri gelip yüzümüze ortama püskürtme, sigara kokusundan çalışamıyoruz, moralimiz bozuluyor, sinirlendiriyor, dışarda 5 dakika nefesini ver kokuyu bitir gel


24 Saat açık değiliz! sormanıza gerek yok, sadece 24e kadar çalışabiliriz saatler önceden randevu almanızda fayda var. 24 sonrası çalışmıyoruz.


Telefonda arayan : Müsait değilsen başka zaman arayım, yok kardeşim müsait olmasam telefonu açmazdım, açıncada kem küm etme iş konusunu sor öncelikle nerden aradığını ne istediğini söyle !


Telefonda arayan : rahatsızmı ediyorum diye sorma, ettin edeceğin kadar, kibarlık yaptığını sanma, kısa kes, bir cümlede ne istiyorsan acele söyle işle ilgili sorunu cevaplayalım işimize bakalım.


Yol ortasından sorma : arabayı dükkan girişine önüne bırakma genelde minibüs kamyonet, karşıya uygun kenara bırak, ihtiyacınız olan ürünü işi gel dükkan içinde konuşalım !


Soru soracaksın diye oyaladın oyaladın analaşmıyosun kabulde etmiyosun işde yaptırmıyosun bir saat dükkanını kapattın bu uygun olurmu olmaz, 2 dakika bile olmaz, acil giriş yapmak isteyen gerçek müşterimiz olabilir.


Bize Adres sorma, google haritadan bak !


Çalışıyomusun : Çalışmayacak olsam neden dükkanda olayım, çalışırım fiyatda anlaşırsak, fiyatı önceden anlaşalım, iş konusuna gel zamanımı çalma acele et, size ne lazım onu söyle !


LASTİK VARMI! diye sorup bekliyor, bazen 15 dakika, bizde müşteriye soru sorulmaz, sen hemen söyleyeceksin ebatını, Lastikci dükkanında yüzlerce lastiği görüyosun ne saçma soru bu, ebat ölçü numara ver bilmesen bile oto minibüs arabanı söyle bilgisayardan fiyat bulayım vereyim. 10 tane karşı soru ile insanı yoruyor.


Sen bir arabanın lastiğinin eğilip ebatına bakamıyorsan, bize yüzlerce soran oluyor biz hiç bakamayız, herkes kendi arabasının lastik ebatına baksın öğrensin lastiğin üstünde yazan büyük rakamlar 205 65 16C gibi unutma ha C minibüs kamyonet demektir C yi söylemezsen eksik olur yanlış fiyat alırsın. bizden soru bekleme kendin bilgileri ver, vermiyosan kusur sende bak lastiğine öğren. biz lastiğe bakmıyoruz bilgisayardaki ürün listemize bakıyoruz.


Selam verip susup uzunca bekleme: aleykümselam diyoruz dışardaki gürültüden duymadın, bekleyip durma işi ürünü sor, söyle, konuş be adam !


İşini yaparken hızlı çalışmama mani olma, araba makina teker arasında durma, bize çalışma mesafesi bırak geri çekil Sokakdan korna çalma! kapıda ustayı beklemek yerine içeri gel görüşelim, selam verdim almadın, cadde üzeriyiz gürültüden selam aldımda sen duymadın, işi sor.
aradığın ürünün ebatını veya işi söyle cevabını vereceğiz. bekleyip durma ne lazımsa söyle!


Sizin ihtiyacınız varsa bir ürüne veya işe siz isteyeceksiniz, bizden zorla ısrarcı satış tezgahtarlığı bekleme. senin satmaya niyetin yok deme, senin almaya niyetin yok adamı yoruyorsun.


Bizimle işin yoksa dükkanın girişine arabanı park etme! işimize mani oluyorsun, müşterimizi iş için alamıyoruz, geri zekalı git kimle işin varsa oraya olmuyosa dışarda parka bırak arabanı!
2 saat iş yeri girişimize arabanı parkedip başka yere gittin, gelince ikaz edincede 2 saatde kavga etme Defol acele git!


Şunu tanıyorum bunu tanıyorum parayı kesme: Tanıdık veya tanımadık farketmiyor kul hakkı var herkes eşit işin hakkını verir ve alırız.


Sorumluluk sizde: Lastik değişik ebatlar modifiye ince geniş farklı ölçüler, uyarmı uymazmı sürtermi, bilemeyiz biz sorumluluk kabul etmiyoruz. bize bu konuda bilgi sormayın, siz ne isterseniz takıyoruz.


İndirim istemek: tatil günleri ve gece saatlerinde Lastik depoları kapalı olduğundan dükkanda bulunmayan Lastiği takamayız ve tek alınan lastiğede indirimli fiyat hiç yapamayız.
Kampanya indirimli ürünleri hafta içi mesai saatlerinde akşam saat 16 ya kadar erken sorunuz. Mesai dışında indirim olmaz bu konuda rahatsız etme, normal fiyata ürünü acilen taktırabildiğine şükür et!


İşi yaptırdıkdan sonra fiyata itiraz etme: para yetmiyor veya fiyat çok gelebiliyorsa işe başlamadan önce fiyat sor. zamanımızı çalma.


Esnaflık öğretmeye kalkma, önce sen efendi insan ol, modern kölelik değildir esnaflık, iş sözleşmeye anlaşmaya bağlıdır.


Fiyatı sor: işin ortasında değil girişde sor, işimin emeğimin hakkını almak zorundayım yoksa yapmıyorum.


Fiyatı söylerim, sana fiyat sormadımki deme! sor önce fiyatı sor, sonradan pislik yapma.


Ustaya 2 metre geride dur fazla yaklaşma, tehlike risk algılamasına neden oluyorsun, kulağımız sağır değil, normal konuş bağırma !


İnsanımız kandırmaya vermemeye alışmış işin sonunda ücreti keserek gitmeye çalışıyor, arabada huzurla güvenle gitmenin teminatı kul hakkını ödemektir.
Biz kamudan veya özelden maaş almıyoruz, yaptığımız işden kazancımızı sağlamamız gerekiyor.


Gece tatil mesai dışı pazar günü geliyosun hem efendi ol, ne istediğini insanca söyle, pislik yapma, kapa dükkanı git deme, şerefsizlik yapma, sen niye çalışmıyosun, senin kölenmi var.


Lastiklerinizin hava ayarını yapmak ücretsiz değildir, 10 dakika dükkanı ve ustayı meşgül ettiği için, elektirikli komresörle kaliteli doğru hava ayarı ölçen hava saati ve işcilik olduğu için ücret gereklidir, doğru hava hayatınızı arabanızı lastiğinizi korur.


Havaya paramı alınır terbiyesizlik yapma diyor. bu hava senin soluduğun gibi bedava hava değil, kendin bas ozaman kolaysa, bize ne geliyosun.


Ücretsiz lastik havası basımı bizde yok, benzincilerde kendiniz yalan yanlış basabilirsiniz, orada bile havanızı bir usta veya eleman ayarlamıyor, hava ölçüm saatleri yanlış gösterebilir. bizde kaliteli doğru gösteren hava saati var ustamız ücretli ölçer. ustamızı ve dükkanı meşgül ettiği için, ve insanlar tamir ettirmek yerine defalarca hava bastırmak istediği bir süre sonra iyice gevşeyen patlakdaki çivi kendi düşüyor ve lastik aniden iniyor kazaya sebep olduğu için, ayrıca elektirikle çalışan kompresör kullanımı 5 bin TL lik pahalı bir cihazdır, gibi giderleri olan ücreti mukabil bir iştir


Lastikde patlak bulmak ücretlidir, lastiği sökmek arabayı kaldırmak tekeri su havuzuna sokup çevirerek patlak aramak emek ve işdir ücret gerektirir, ne yaptınki deme körmüsün, tamir ücretinin yarısını ver, vermiyosan gelme!


Öntakım arıza sorun bakma bulma ücretli bizde 20 TLden başlar, başka yerlerdeki ücretsiz veya ucuz fiyatlardan bana bahsetme, para ver akıl verme, bana işimi öğretme, gelipde şöyle yapılır böyle yapılır diye kafa ütüleme, zamanımızı çalma, uğraştırdığın yetmedi birde hakaret etme çok biliyosan niye yapmadın niye sen çözmedin, biz doğru arıza tesbiti yaparız ve hızlı rot balansı yapar bitiririz, veya şase kaçıksa ölçüsünü veririz, avrupa son teknoloji ve ustalık kalitesi var bizde, farklılık burda, gece vakti ve tatil günleri indirim olmaz, telefondan aramıyoruz, soru için muğlak olmayan detaylı ebat ölçü numaralı mesaj yollarsanız biz


3-5 kişi geliyor her kafadan bir itiraz çıkıyor baskı yaparak fiyatı kesiyor, olmaz kardeşim tek gelin, tek gelmeyen veya araba sahibi olmayan kesin problemli gelme meşgül etme, birinizi yetkili temsilci seçin onunla anlaşalım, bir sürü kişiyle pazarlık yapmaya kalkmayın


Arabayı hemen rot makina lift kanala alma, ücretsiz almıyoruz, önce arabadaki şikayetiniz nedir, iş hakında konuşalım daha sonra gerekirse alalım.
Ücretsiz öntakım bakımı, lastik patlağı bakımı vs ses bakımı yok, her yerde şöyle böyle deme burası her yerin şubesi deği

Ideas and concepts

Optimised for speed

Designs & interfaces

Highly customizable

Coding & development

Features & plugins

Responsive design

support


Yorumlar

7LS Aslan Ustanın müşterileri iş hakkında yorumlarda bulundular.
MEMMUN OLDUM

İŞDEN ÇOK MEMMUN OLDUM.

Hamdi Eker
Lastik Değişim Balan Yaptırdı
düzeldi

ayar çok iyi oldu düzeldi.

Tuğba Yılmaz
Rot Balans Yaptırdı
Harika

sorun çözüldü.

Zeki Çetin
Arıza Tesbiti Bulundu
Teşekkürler

ÖNERİRİM İŞCİLİK İYİ.

Selami Karadayı
Lastik Aldı
 • Her Marka Ebat Yeni Lastiği Sizin İçin Kısa Sürede Getirtiyoruz
  7LS
  7LS
 • 2. El Çıkma çok sağlam uygun fiyata lastiklerde bazı ebatlar var resim fiyat bilgileri sayfamızda yüklü
  7LS
  7LS
 • Rot Balans ayarını Dünyanın en iyi cihazlarını kullanarak yapan Dünyanın en iyi ustası bizde var
  7LS
  7LS

Sitemize Reklam Verin

Çıkma 2. El Lastik

Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.

Çıkma 2. El Lastik

Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.

Sultanbeyli İstanbul

Test edildi harika balans tutar lastikler, araç satıldığı için kalmış.


Servisimizde Avrupa Alman teknolojisi Beissbarth MS 630 Lastik jant değitirici tam otomatik makina ile lastiği jantı çizmeden bozmadan hızlı sökme takma yapıyoruz, runflat lastik başka makinada sökülmez.

Lastik ve Jantlarınızın Bozulmasını İstemiyorsanız Lastik Jant Değişme Tamir Sayfamızı Mutlaka Okuyunuz


Lastiklerinizin Aşınmasını Yemesini İstemiyorsanız Rot Balans Sayfamızı Mutlaka Okuyunuz


7LS ASLAN ROT BALANS

Yayınladığımız Saatler Arası Çalışırız Sağa Sola Sormayın Yanlış Söyler Kapı Açık İtiniz Usta İçerde

Otosanayi Sit. 2.S No 34 Sultanbeyli İstanbul

Telefon Whatsapp 0535 250 10 50 E-posta mail@7ls.org

E-Posta: mail at 7ls.org

 • Fren Balata
 • Makale
 • 2.EL LASTİK
 • Autocom Delphi
 • Videolarımız
 • FALİYETLERİMİZ
  Konular
  • Post Thumbnail
  • Post Thumbnail
   Öncelikle

  • Hankook
  • Nokian
  • Far